Udany pocztek rundy rewanżowej

Od wygranej rozpoczęła Delta swoje zmagania w rundzie wiosennej. Na trudnym terenie w Prabutach pokonała miejscową Pogoń 4:2.

Duży wpływ na wynik końcowy z pewnością miał przebieg pierwszej połowa spotkania w której Delta zdobyła 3 bramki. Pierwszy na listę strzelców w 20 min wpisał się niezawodny jak zwykle Tomek Chmielewicz jednak radość naszej drużyny nie trwała zbyt długo gospodarze odpowiedzieli niespełna 3 min później bramkę wyrównującą dla Pogoni zdobył Bartosz Wacławski. Gdy pierwsza połowa dobiegała już końca Delta zadała gospodarzą dwa mocne ciosy w doliczonym już czasie gry pierwszy w 45+2 min do bramki Pogoni celnie trafił Mateusz Pogorzelski niespełna minutę później efektownym strzałem z 30 m popisał się Rafał Kowalczyk ustalając wynik do przerwy na 3:1 dla Delty.
W 68 min spotkania nadzieję na dobry wynik gospodarzą przywrócił ponownie Bartosz Wacławsk który po raz drugi celnie trafił w światło bramki Delty. Ostanie słowo jednak należało do naszej drużyny a konkretnie do Mateusza Pogorzelskiego który w 87 min drugim celnym trafieniem ustalił wynik końcowy.