Z Koroną na remis

Spotkanie rewanżowe z Koroną Rywałd okazało się trudniejszym niż ktokolwiek przewidywał.

Pierwszą połowie spotkania lepiej rozpoczął nasz zespół który już w pierwszym kwadransie mógł zdobyć przynajmniej dwie bramki między innymi strzał z 16 m Rafała Kowalczyka który niestety trafił w boczny słupek bramki dopiero w 19 min po solowej akcji pierwszy do bramki trafił Damian Śliwka uderzeniem z ostrego kąta w długi róg nie dał szans golkiperowi gości. Niestety kolejne minuty nie przynosiły dalszych rezultatów na dodatek przynajmniej  dwie błędne decyzje sędziego bocznego w sygnalizacji pozycji spalonej Roberta Modrzejewskiego pozbawiły nasz zespół możliwości zdobycia kolejnej bramki. W 38 min na linii 16 m pola karnego Delty sędziego główny dopatrzył się nie prawidłowej interwencji naszego zawodnika na przeciwniku wskazując jednoznacznie na 11 m i dyktując dość kontrowersyjna rzut karny tym samym Korona wyrównuje na 1:1.  Niespełna 5 min później w okolicy 16 m pod bramką Delty faulowany jest zawodnik gości rzut wolny z ok 20 m daje Koronie drugie celne trafienie i to goście schodząc na przerwę prowadzą 2:1.

Już po pierwszych minutach drugiej połowy widać było że Delta będzie goniła wynik mocno naciskając przeciwnika zmusiła Koronę do gry w defensywie w 65 min w polu karnym gości faulowany jest Mateusz Pogorzelski tum razem sędzia wskazał na 11 m dla naszego zespołu wykonawcą rzutu karnego został Łukasz Chrzanowski który mocnym uderzeniem wyrównuje wynik spotkania na 2:2. W ostatnim kwadransie Delta jeszcze kilkukrotnie była bliska zdobycia kolejnej bramki jednak piłka zamiast wpaść do siatki trafiała w słupek lub poprzeczkę.

Po 90 min gry w głowie każdego piłkarz, kibica i działacza z pewnością pozostał niesmak i niedosyt. raz z powodu niewykorzystanych sytuacji jak i niejasnych decyzji trójki sędziowskiej.