III Memoriał im. Damiana Antczaka

Do historii przeszedł już III memoriał im. Damiana Antczaka, który odbył się w zeszłą sobotę 08.08.2015r. Oto krótka informacja nadesłana przez Jerzego Wnuka-Lipińskiego.

Na zaproszenie klubu z Miłoradza uczestnikami byli juniorzy Orła Subkowy, którzy rozegrali mecz w pełnym wymiarze na boisku głównym z juniorem B z GLKS Delta Miłoradz. Mecz wygrali gospodarze 4:2 i otrzymali pamiątkowy puchar z rąk kierownika podokręgu piłki nożnej w Malborku Adama Manuszewskiego i Bożeny Antczak, mamy Damiana.

Na orliku rywalizowały drużyny z rocznika 2002-2004 i 2005-2008 podzielone na dwie grupy po cztery drużyny. Uczestnikami były drużyny dziewcząt Gryfa 2009 Tczew, Delty Nowy Staw, Olimpico Malbork oraz chłopcy Lisovii Lisewo i Delty Miłoradz.

Przy ciężkich warunkach pogodowych, dużym upale młodzi zawodnicy bardzo dobrze się spisali. Wyniki jak zwykle nie miały większego znaczenia, tu liczyła się pamięć o Damianie Antczaku. W połowie memoriału do zabawy dołączyły mamy, które zagrały z każdą drużyną występującą na orliku.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz podziękowania od pani Bożeny Antczak za udział w memoriale i za organizację dla Delty Miłoradz, Pomorskiego Związkowi Piłki Nożnej, GOSiR Miłoradz oraz Olimpico Malbork.

Źródło www.malbork.naszemiasto.pl
Do zobaczenia już za rok na IV memoriale im. Damiana Antczaka.