Przegrana w sparingu z Pogonią

W piątkowe popołudnie 24.07.2015r. Delta rozegrała swój drugi mecz towarzyski po wygranym wysoko spotkaniu ze świeżo upieczonym V ligowcem Meteorem Pinczyn 7:0 , tym razem zmierzyła się z Pogonią Prabuty - która już za niespełna miesiąc, będzie naszym pierwszym rywalem w zmaganiach ligowych.

Spotkanie początkowo miało rozpocząć się o godzinie 18:00, jednak zostało przełożone na godzinę 18:50, na prośbę drużyny z Prabut, która nie była w stanie dojechać o planowanej porze.

Po mimo niekorzystnego wyniku końcowego 2:3 nasz zespół ponownie zaprezentował się z dobrej strony pokazując zupełnie inny styl gry, niż ten, który prezentował w minionym sezonie. Szybkie prostopadłe podania na jeden kontakt sprawiały, że spotkanie prowadzone było w szybkim tempie, co mogło podobać się kibicom. Na uwagę zasługuje dobra gra naszej obrony, w szczególności Rafała Kowalczyka oraz ciekawe rozwiązania w konstruowaniu ataków.

Oby tak dalej Panowie :)

Zdjęcia z meczu TUTAJ